Aktualności
Wojewoda poznał zakład

Mikołaj Bodanowicz, Wojewoda Kujawsko-Pomorski, odwiedził nasza spółkę wraz z delegacją Urzędu Wojewódzkiego.

czytaj więcej


Zakłady Chemiczne "Nitro-Chem" S.A. wyróżnione zostały laurem "Wybitnego eksportera roku 2017".

czytaj więcej

Podpisanie umowy na bomby Mk 82

"Nitro-Chem" oraz RWM Italia podpisały umowę na produkcję w naszym zakładzie bomb Mk 82 dla potrzeb Polskich Sił Powietrznych.

czytaj więcej

Ćwiczenia ratownicze

Ćwiczenia operacyjno-ratownicze w Zakładach Chemicznych "Nitro-Chem" S.A.

czytaj więcej

Zapraszamy na koncert

Z okazji zbliżającej się rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego zapraszamy na Koncert Pieśni Powstańczej i Wojskowej.

czytaj więcej

Pokaz granatnika RPG-75 w WITU

19 lipca Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” we współpracy z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia w Zielonce zorganizowały pokazy statyczny i dynamiczny wyrzutni bezodrzutowych z rodziny RPG-75.

czytaj więcej

Zakłady Chemiczne "Nitro-Chem" zajęły pierwsze miejsce w kategorii: Filary Regionu - duże najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza, w dorocznym zestawieniu "Złotej Setki Pomorza i Kujaw".

czytaj więcej

List intencyjny w sprawie uzbrojenia dla F-16

RWM Italia oraz „Nitro-Chem” S.A. podpisały w Warszawie list intencyjny w sprawie produkcji w Polsce bomb lotniczych rodziny MK-82 i 84. Dokument parafowali Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem” S.A., Krzysztof Kozłowski i Prezes RWM Italia, Fabio Sgarzi.

czytaj więcej

W związku ze zmianami organizacyjnymi, jakie zaszły w Zakładach Chemicznych NITRO-CHEM S.A. w Bydgoszczy w dniu 28 marca 2017 roku, Pan Tomasz Ptaszyński i Pani Beata Megger przestali pełnić funkcję Prezesa i Członka Zarządu oraz zakończyli współpracę ze Spółką.

czytaj więcej