Ogłoszenia - praca
Specjalista ds Handlu, Wydział Folii Tworzywowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 4 lata stażu pracy, w tym min. 3 lata w zakresie sprzedaży towarów,
  • wymagana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych potwierdzona doświadczeniem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu
  • umiejętność budowania nowych relacji biznesowych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym, mile widziany język niemiecki

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pozyskiwanie nowych klientów na rynku międzynarodowym i polskim oraz ustalanie warunków współpracy,
  • reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • negocjowanie warunków i sporządzanie ofert handlowych,

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • profesjonalne szkolenia,
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na maila: kadry@nitrochem.com.pl, w temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Termin składania dokumentów: 29.02.2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Ogłoszenia-Praca”.