Ogłoszenia - praca
Przedstawiciel handlowy - Wydział Folii Tworzywowych

Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. Wydział Folii Tworzywowych, zatrudni osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego z doświadczeniem.

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
    pozyskiwanie nowych klientów na rynku międzynarodowym i polskim oraz ustalanie warunków współpracy
  • reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • negocjowanie warunków i sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:

  • wymagana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych potwierdzona doświadczeniem
  • umiejętność analitycznego myślenia i determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu
  • gotowość do wyjazdów !
  • umiejętność budowania nowych relacji biznesowych
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + kwartalna premia uzależniona od wyników sprzedaży
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • przyjazne środowisko pracy
  • dużą samodzielność w działaniu

CV prosimy przesyłać na adres: kadry@nitrochem.com.pl

lub złożyć osobiście w siedzibie Spółki przy
ul. Theodora Wulffa 18 w Bydgoszczy.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Ogłoszenia-Praca”.