Aktualności
NITRO-CHEM liderem polskiej zbrojeniówki


NITRO-CHEM umacnia się nie tylko na pozycji lidera polskiej zbrojeniówki, ale także w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

Spółka NITRO-CHEM w marcu 2020 została uhonorowana tytułem „GAZELA BIZNESU” przyznawanym przez wydawcę Pulsu Biznesu. To jedno z najstarszych i najpopularniejszych zestawień dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Na podstawie analiz przeprowadzonych przez Bisnode Polska NITRO-CHEM zaliczono do kluczowych i najszybciej rozwijających się firm w województwie kujawsko-pomorskim. Tym samym zarząd spółki odebrał tytuł ORŁA w prestiżowym, bezpłatnym plebiscycie organizowanym przez tygodnik WPROST.

Konsekwentnie realizujemy przyjętą przez nas strategię. Budujemy silną firmę w regionie o międzynarodowym uznaniu. Przepis na sukces to nie tylko  nowe produkty, innowacyjne projekty badawcze czy rozwój eksportu. To przede wszystkim codzienne zaangażowanie ponad 470-osobwej załogi NITRO-CHEMU, za co serdecznie dziękuję – mówi Krzysztof Kozłowski.