Aktualności
NITRO-CHEM wraca z MSPO z tytułem Lider Bezpieczeństwa Państwa

Nagrodę przyznano za innowacyjną technologię elaboracji amunicji artyleryjskiej. Pociski zostały wypełnione małowrażliwym materiałem wybuchowym zwiększającym bezpieczeństwo żołnierzy.

czytaj więcej

Na podstawie procedury konkursowej, stanowisko Prezesa Zarządu Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" S.A. objął Andrzej Łysakowski.

czytaj więcej

Trwa zagraniczna ekspansja NITRO-CHEMU. Kolejne kraje zbroją się w Bydgoszczy

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” debiutują na nowych zagranicznych rynkach. Tym samym bydgoski producent umacnia się na pozycji eksportowego lidera polskiej zbrojeniówki.

czytaj więcej

Na ręce Pana Prezesa Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły kolejne podziękowania za wsparcie w trudnej walce z koronawirusem.

czytaj więcej

Na ręce Prezesa Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły podziękowania od Przychodni "Nad Wisłą" z Bydgoszczy.

czytaj więcej

NITRO-CHEM dzieli się zapasami środków ochronnych ze szpitalem zakaźnym

W związku z epidemią koronowairusa, NITRO-CHEM przekazał po raz kolejny wsparcie materialne dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego.

czytaj więcej

NITRO-CHEM liderem polskiej zbrojeniówki

NITRO-CHEM umacnia się nie tylko na pozycji lidera polskiej zbrojeniówki, ale także w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

czytaj więcej

Oczyszczane ścieki z NITRO-CHEMU nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli. Bydgoska spółka wdrożyła już wszystkie wnioski pokontrolne.

czytaj więcej

JASTRZĘBIE ZBROJĄ SIĘ W BYDGOSZCZY

Kolejna partia bomb MK-82 polskiej produkcji trafiła do Sił Zbrojnych RP. Z nowoczesnego uzbrojenia korzystać będą samoloty F16 Jastrząb.

czytaj więcej

NITRO-CHEM PODSUMOWUJE ROK I ZAPOWIADA ZAGRANICZNĄ EKSPANSJĘ W 2020

Nowe produkty, sukcesy eksportowe i badawcze - rok 2019 zapisze się w historii NITRO-CHEMU jako ważny i przełomowy dla rozwoju firmy.
W planach na 2020. m.in. wejście na nowe rynki.

czytaj więcej