Aktualności
BYDGOSKI TROTYL ROZMINUJE BAŁTYK

Blisko 100  zdalnie odpalanych ładunków wybuchowych przeznaczonych do niszczenia min morskich trafiło na wyposażenie polskiej Marynarki Wojennej. Ładunki wypełnione produkowanym w Bydgoszczy trotylem będą wykorzystywane w operacjach rozminowania dna Morza Bałtyckiego.

czytaj więcej

„NITRO-CHEM” S.A. NAGRADZA CHEMICZNYCH PRYMUSÓW

Spółka „NITRO-CHEM” S.A. przyznała stypendia dla uczniów bydgoskiego Zespołu Szkół Chemicznych za szczególne osiągnięcia w nauce.

czytaj więcej

OFERTA NITRO-CHEMU NA TARGACH W USA

W dniach 14-16 października przedstawiciele Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Zbrojeniowych „Annual Meeting & Exposition AUSA 2019.”

czytaj więcej

Nowe pozwolenie wodnoprawne

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM”  otrzymały pozwolenie wodnoprawne na kolejne cztery lata.

czytaj więcej

Opracowany przez spółkę „NITRO-CHEM” pierwszy polski małowrażliwy ładunek wybuchowy uhonorowany Defenderem – nagrodą za innowacyjne rozwiązania techniczne w zakresie obronności i bezpieczeństwa państwa.

czytaj więcej

Od 2 do 6 września trwa 27. edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Nie może w nim zabraknąć Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. - współtworzymy historię MSPO od jego początku.

czytaj więcej

Pierwsze Mk 82 dla Sił powietrznych

Pierwszych 100 bomb Mk-82 polskiej produkcji trafi na wyposażenie samolotów F-16 Jastrząb.

czytaj więcej

Święto Wojska Polskiego

99. rocznica Bitwy Warszawskiej - Święto Wojska Polskiego.

czytaj więcej

Nitro-Chem certyfikowanym producentem bomb lotniczych Mk-82

Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. otrzymały certyfikat potwierdzający zakończenie procesu wdrażania technologii produkcji bomb lotniczych Mk-82, będących na uzbrojeniu polskich samolotów F-16.

czytaj więcej

Zakłady Chemiczne "NITRO-CHEM" S.A. laureatem rankingu "Złota Setka Pomorza i Kujaw".

czytaj więcej