Aktualności
NITRO-CHEM dzieli się zapasami środków ochronnych ze szpitalem zakaźnym

W związku z epidemią koronowairusa, NITRO-CHEM przekazał po raz kolejny wsparcie materialne dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego.

czytaj więcej

NITRO-CHEM liderem polskiej zbrojeniówki

NITRO-CHEM umacnia się nie tylko na pozycji lidera polskiej zbrojeniówki, ale także w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

czytaj więcej

Oczyszczane ścieki z NITRO-CHEMU nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli. Bydgoska spółka wdrożyła już wszystkie wnioski pokontrolne.

czytaj więcej

JASTRZĘBIE ZBROJĄ SIĘ W BYDGOSZCZY

Kolejna partia bomb MK-82 polskiej produkcji trafiła do Sił Zbrojnych RP. Z nowoczesnego uzbrojenia korzystać będą samoloty F16 Jastrząb.

czytaj więcej

NITRO-CHEM PODSUMOWUJE ROK I ZAPOWIADA ZAGRANICZNĄ EKSPANSJĘ W 2020

Nowe produkty, sukcesy eksportowe i badawcze - rok 2019 zapisze się w historii NITRO-CHEMU jako ważny i przełomowy dla rozwoju firmy.
W planach na 2020. m.in. wejście na nowe rynki.

czytaj więcej

BYDGOSKI TROTYL ROZMINUJE BAŁTYK

Blisko 100  zdalnie odpalanych ładunków wybuchowych przeznaczonych do niszczenia min morskich trafiło na wyposażenie polskiej Marynarki Wojennej. Ładunki wypełnione produkowanym w Bydgoszczy trotylem będą wykorzystywane w operacjach rozminowania dna Morza Bałtyckiego.

czytaj więcej

„NITRO-CHEM” S.A. NAGRADZA CHEMICZNYCH PRYMUSÓW

Spółka „NITRO-CHEM” S.A. przyznała stypendia dla uczniów bydgoskiego Zespołu Szkół Chemicznych za szczególne osiągnięcia w nauce.

czytaj więcej

OFERTA NITRO-CHEMU NA TARGACH W USA

W dniach 14-16 października przedstawiciele Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Zbrojeniowych „Annual Meeting & Exposition AUSA 2019.”

czytaj więcej

Nowe pozwolenie wodnoprawne

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM”  otrzymały pozwolenie wodnoprawne na kolejne cztery lata.

czytaj więcej

Opracowany przez spółkę „NITRO-CHEM” pierwszy polski małowrażliwy ładunek wybuchowy uhonorowany Defenderem – nagrodą za innowacyjne rozwiązania techniczne w zakresie obronności i bezpieczeństwa państwa.

czytaj więcej