Aktualności

Informujemy, że w dniu 31.12.2020 r. nie będzie możliwości złożenia dokumentów akcji w siedzibie Spółki.

czytaj więcej

NITRO-CHEM wraca z MSPO z tytułem Lider Bezpieczeństwa Państwa

Nagrodę przyznano za innowacyjną technologię elaboracji amunicji artyleryjskiej. Pociski zostały wypełnione małowrażliwym materiałem wybuchowym zwiększającym bezpieczeństwo żołnierzy.

czytaj więcej

NITRO-CHEM ikoną kujawsko-pomorskiego biznesu

7 września podczas 24 edycji „Złotej Setki Pomorza i Kujaw" Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM" S.A. zdobyły tytuł „Ikony Kujawsko-Pomorskiego Biznesu".

czytaj więcej

Na podstawie procedury konkursowej, stanowisko Prezesa Zarządu Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" S.A. objął Andrzej Łysakowski.

czytaj więcej

Trwa zagraniczna ekspansja NITRO-CHEMU. Kolejne kraje zbroją się w Bydgoszczy

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” debiutują na nowych zagranicznych rynkach. Tym samym bydgoski producent umacnia się na pozycji eksportowego lidera polskiej zbrojeniówki.

czytaj więcej

Na ręce Pana Prezesa Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły kolejne podziękowania za wsparcie w trudnej walce z koronawirusem.

czytaj więcej

Na ręce Prezesa Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły podziękowania od Przychodni "Nad Wisłą" z Bydgoszczy.

czytaj więcej

NITRO-CHEM dzieli się zapasami środków ochronnych ze szpitalem zakaźnym

W związku z epidemią koronowairusa, NITRO-CHEM przekazał po raz kolejny wsparcie materialne dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego.

czytaj więcej

NITRO-CHEM liderem polskiej zbrojeniówki

NITRO-CHEM umacnia się nie tylko na pozycji lidera polskiej zbrojeniówki, ale także w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

czytaj więcej

Oczyszczane ścieki z NITRO-CHEMU nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli. Bydgoska spółka wdrożyła już wszystkie wnioski pokontrolne.

czytaj więcej