Kariera
Oferta pracy: specjalista ds. księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - specjalizacja rachunkowość,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo-księgowego, mile widziana znajomość systemów ERP,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office, w szczególności arkusza Excel,
  • znajomość zagadnień dotyczących sprawozdawczości (m.in. GUS, NBP),
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy własnej, operatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, wiarygodność, dokładność i wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowym,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym,
  • prowadzenie rozliczeń Spółki z tytułu podatku VAT,
  • prowadzenie rozliczeń Spółki z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych,
  • prowadzenie rozliczeń Spółki związanych z cenami transferowymi,
  • prowadzenie wszelkich spraw dotyczących kapitałów (funduszy) Spółki,
  • obsługa dokumentów w obiegu elektronicznym.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • profesjonalne szkolenia,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na maila: kadry@nitrochem.com.pl, w temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Termin składania dokumentów: 23.10.2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.