Kariera
Oferta pracy: zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: ekonomia, finanse lub księgowość,
  • co najmniej 10 lat doświadczenia w pracy w obszarze finansów i księgowości
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w pracy w firmach o charakterze produkcyjnym i zbrojeniowym,
  • umiejętności efektywnego zarządzania zespołem,
  • wyjątkowego poziomu umiejętności wielowątkowego działania,
  • wysokiego poziomu zaangażowania w pracę,
  • samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Zarządu i kierownictwa Spółki w strategicznych decyzjach finansowych i inwestycyjnych,
  • nadzór i odpowiedzialność za realizację wszystkich procesów finansowych i sprawozdawczych,
  • odpowiedzialność za raporty finansowe i operacyjne oraz sprawozdania na potrzeby Spółki,
  • utrzymywanie relacji z bankami, instytucjami finansowymi, audytorami, ubezpieczycielami, doradcami podatkowymi,
  • opracowywanie planów i prognoz finansowych,
  • bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych,
  • zarządzanie zespołem księgowości i kontrolingu,
  • ścisła współpraca z pozostałymi obszarami Spółki,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się Spółce, będącej liderem w swojej branży,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kadry@nitrochem.com.pl.

Termin składania dokumentów: 23.12.2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.