Kariera
Oferta pracy: Specjalista ds. inwestycji (miejsce pracy: Bydgoszcz)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i koordynacja przedsięwzięć inwestycyjnych.
  • Udział w przygotowaniu dokumentów i udzieleniu zamówień.
  • Współpraca z biurami inżynieryjno-projektowymi i urzędami.
  • Koordynacja przygotowania dokumentacji niezbędnej do realizacji projektów w procesie inwestycyjnym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie związane z procesem inwestycyjnym w branży inżynieryjnej (korzystnie w przemyśle).
  • Umiejętność czytania dokumentacji, map oraz pisania i redagowania tekstów.
  • Znajomość aktów prawnych niezbędnych w procesie inwestycyjnym.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania z pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Operatywność, determinacja i zdolność przyswajania nowej wiedzy.
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi oprogramowania do harmonogramowania i „cad”.
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle chemicznym.
  • Uprawnienia/doświadczenie w obszarze branży budowlanej, mechanicznej, elektrycznej, automatycznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe.
  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie o długoletniej tradycji.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwość inicjowania i wdrażania autorskich rozwiązań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kadry@nitrochem.com.pl lub do siedziby Spółki przy ul. Theodora Wulffa 18 w Bydgoszczy.

Termin składania dokumentów: 05.01.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.