Kariera
Oferta pracy: technolog, Wydział Folii Tworzywowych

Opis stanowiska:

  • opracowywanie procesu produkcyjnego (dokumentacja, dobór parametrów, przyrządy pomiarowe)
  • opracowywanie nowych receptur i przeprowadzanie prób technologicznych
  • przygotowywanie specyfikacji technologicznej i jakościowej, aktualizacja procedur
  • zapewnienie dobrej jakości produkowanego wyboru
  • rozliczanie produkcji
  • uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemia lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów ISO i BRC
  • biegła znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office
  • zaangażowanie i inicjatywa w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań
  • mile widziane aktualna badania celów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe,
  • ciekawą pracę w przedsiębiorstwie o długoletniej tradycji,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość inicjowania i wdrażania autorskich rozwiązań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez stronę: https://skk.erecruiter.pl/

Termin składania dokumentów: 24.05.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.