Kariera
Oferta pracy: Dyrektor ds. handlu i marketingu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne, marketing i zarządzanie),
  • co najmniej 7 lat doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży,
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w pracy w firmach o charakterze produkcyjnym lub zbrojeniowym,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
  • certyfikacja w zarządzaniu projektami,
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • wyjątkowy poziom umiejętności wielowątkowego działania,
  • wysoki poziom zaangażowania w pracę,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • zaświadczenie o niekaralności,

Opis stanowiska:

  • nadzór nad opracowaniem i realizacją sprzedaży krajowej i zagranicznej,
  • udział w negocjacjach handlowych i utrzymywanie kontaktów biznesowych z kontrahentami Spółki,
  • nadzór nad realizacją zadań w zakresie obrotu wyrobami Spółki,
  • nadzór nad zakupami i logistyką,
  • monitorowanie szans i zagrożeń wynikających z zmian cen rynkowych,
  • nadzór nad opracowaniem i realizacją strategii oraz planów marketingowych Spółki, w tym poszczególnych grup produktowych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami Spółki oraz Zarządem

 Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się Spółce, będącej liderem w swojej branży,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: https://skk.erecruiter.pl/

Termin składania dokumentów: 10.06.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.