Kariera
Oferta pracy: kierowca samochodu osobowego

Opis stanowiska:

  • kierowanie samochodem osobowym (przewóz osób i rzeczy),
  • dbanie o bezpieczeństwo przewożonych osób, dokumentów i materiałów,
  • planowanie i uzgadnianie trasy przejazdu,
  • dbanie o terminowe serwisowanie powierzonego samochodu,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, pożądane średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • staż prac min. 1 rok,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • umowę o pracę (pełen etat).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: skk.erecruiter.pl

Termin składania dokumentów: 03.10.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.