Kariera
Oferta pracy: automatyk

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie automatyk, elektronik, mechatronik,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, dokładność,
  • niekaralność,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne grupa 1 i 2,

Opis stanowiska:

  • realizacja procesów utrzymania ciągłości ruchu,
  • prowadzenie gospodarki naprawczej i inwestycyjnej urządzeń w obszarze automatyki przemysłowej i pomiarów,

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe
  • profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,

System pracy: zmianowość, praca w ruchu ciągłym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: skk.erecruiter.pl

Termin składania dokumentów: 15.10.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.