Kariera
Oferta pracy: pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna przy produkcji folii tworzywowej,
  • obsługa wózków widłowych,
  • kontrolowanie stanu zapasów,
  • prowadzenie dokumentacji procesowej,
  • przestrzeganie norm jakości wytworzonych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • komunikatywność, dokładność,
  • mile widziane aktualna badania celów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • umowę o pracę (pełen etat).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: skk.erecruiter.pl

Termin składania dokumentów: 22.10.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A. (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.