Kariera
Oferta pracy: inspektor ds. gospodarki leśnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze prowadzenia gospodarki zasobów leśnych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie gospodarki leśnej zasobów będących w zarządzaniu zgodnie z obowiązującym planem urządzania lasu,
  • współpraca z Nadleśnictwem Bydgoszcz i Urzędem Miasta Bydgoszcz w celu prowadzenia właściwej gospodarki leśnej oraz zarządzania terenami zadrzewionymi,
  • nadzór nad pracami wyburzeniowymi i pracami geodezyjnymi,
  • przygotowywanie opracowań statystycznych i sprawozdań oraz raportów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne szkolenia,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: https://skk.erecruiter.pl/

Termin składania dokumentów: 14.01.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.