Kariera
Oferta pracy: kierownik Działu Ochrony i Zarządzania Majątkiem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku w obszarze zarządzania majątkiem,
  • doświadczenie w pracy w firmach o charakterze produkcyjnym i zbrojeniowym,
  • znajomość zagadnień dotyczących Programu Mobilizacji Gospodarki (PMG), w tym rozliczeń,
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • wyjątkowego poziomu umiejętności wielowątkowego działania,
  • samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • niekaralność,
  • przeszkolenie o ochronie informacji niejawnych,
  • poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli „poufne”.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie majątkiem ogólnym i nieczynnym Spółki,
  • nadzorowanie prawidłowości pełnienie ochrony fizycznej Spółki przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochrony,
  • kontrolowanie stanu zabezpieczeń pomieszczeń i obiektów zakładowych,
  • wykonywanie zadań w zakresie realizacji i rozliczania PMG,
  • koordynowanie i współuczestniczenie w wykonywaniu zadań w zakresie mobilizacji gospodarki, związanych z realizacją zadań obronnych w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny,
  • realizacja zadań związanych z militaryzacją i przedsięwzięć w zakresie przygotowań organizacyjno-mobilizacyjnych,
  • nadzorowanie realizacji przepisów w zakresie Obrony Cywilnej,
  • współdziałanie z organami, urzędami państwowymi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa Zakładu,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne szkolenia,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: https://skk.erecruiter.pl/

Termin składania dokumentów: 21.01.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.