Kariera
Oferta pracy: referent ds. kadr

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office, w szczególności arkusza Excel, Word, Outlook;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole pod presją czasu;
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, wiarygodność, dokładność;
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa kadrowa pracownika;
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień;
  • obsługa programu kadrowego;
  • obsługa benefitów oferowanych przez Spółkę;
  • sporządzanie bieżących analiz kadrowych;
  • obsługa szkoleń pracowniczych;
  • terminowe przygotowywanie skierowań na badania lekarskie;
  • bieżąca współpraca z innymi działami w Spółce.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • profesjonalne szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole;
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez: https://skk.erecruiter.pl/

Termin składania dokumentów: 13.05.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładów Chemicznych „NITRO-CHEM” S.A.  (www.nitrochem.com.pl) w zakładce „Kariera”.