Aktualności
Zapraszamy na koncert

Z okazji zbliżającej się rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego zapraszamy na Koncert Pieśni Powstańczej i Wojskowej.

czytaj więcej

Pokaz granatnika RPG-75 w WITU

19 lipca Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” we współpracy z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia w Zielonce zorganizowały pokazy statyczny i dynamiczny wyrzutni bezodrzutowych z rodziny RPG-75.

czytaj więcej

Zakłady Chemiczne "Nitro-Chem" zajęły pierwsze miejsce w kategorii: Filary Regionu - duże najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza, w dorocznym zestawieniu "Złotej Setki Pomorza i Kujaw".

czytaj więcej

List intencyjny w sprawie uzbrojenia dla F-16

RWM Italia oraz „Nitro-Chem” S.A. podpisały w Warszawie list intencyjny w sprawie produkcji w Polsce bomb lotniczych rodziny MK-82 i 84. Dokument parafowali Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem” S.A., Krzysztof Kozłowski i Prezes RWM Italia, Fabio Sgarzi.

czytaj więcej

W związku ze zmianami organizacyjnymi, jakie zaszły w Zakładach Chemicznych NITRO-CHEM S.A. w Bydgoszczy w dniu 28 marca 2017 roku, Pan Tomasz Ptaszyński i Pani Beata Megger przestali pełnić funkcję Prezesa i Członka Zarządu oraz zakończyli współpracę ze Spółką.

czytaj więcej

Uwaga - nowa siedziba!

Działy administracyjne „Nitro-Chemu” pracują w nowej siedzibie. Po zakończeniu rozbudowy, zarząd spółki oraz działy: handlu i marketingu, księgowo-finansowy, spraw pracowniczych, mieszczą się w budynku przy ul. Theodora Wulffa 18.

czytaj więcej

Sponsorujemy Olimpiadę Chemiczną

Za nami I i II etapy 63 Olimpiady Chemicznej, której dumnym sponsorem są Zakłady Chemiczne "Nitro-Chem". Tradycyjnie wojewódzkie eliminacje odbyły się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, a udział w nich wzięło łącznie niemal 100 uczestników reprezentujących szkoły średnie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wszystkim uczestnikom rywalizacji życzymy jak najlepszych wyników oraz udziału i sukcesów w warszawskim finale!

czytaj więcej

Podsumowujemy rok 2016

Niemal 300 pracowników podsumowało miniony rok podczas spotkania w Hotelu Holiday Inn. 25 z nich, reprezentujących wszystkie wydziały „Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem”, wyróżniono specjalnymi nagrodami przyznanymi przez zarząd spółki.

W dalszej części wieczoru z programem kabaretowym wystąpił Cezary Pazura, a zabawa taneczna trwała do rana.

czytaj więcej

Prezes menedżerem roku

Tomasz Ptaszyński, prezes zarządu „Nitro-Chemu”, znalazł się wśród laureatów konkursu „Menedżer roku” w kategorii „średnie i duże przedsiębiorstwa” , zorganizowanego przez „Gazetę Pomorską”. Zwycięzcy wybierani byli w obradach kapituły oraz plebiscycie czytelników gazety. Nagrody wręczono 19 stycznia podczas gali w Hotelu City.

czytaj więcej

Konkurs fotograficzny rozstrzygniety

Przemysław Orlikowski został zwycięzcą naszego konkursu fotograficznego. Jury miało bardzo trudne zadanie: udział w konkursie wzięło 19 pracowników, do oceny otrzymaliśmy ponad 100 prac. Ponieważ wybór łatwy nie był, postanowiliśmy przyznać jeszcze dwie nagrody "pocieszenia". Upominki otrzymają Barbara Szulc oraz Katarzyna Fras. Przemek wygrał podwójne zaproszenie na występ zespołu "Bracia" w hali Łuczniczka.

Wybrane w konkursie zdjęcia, a będzie ich około 30., ozdobią ściany nowej siedziby naszej firmy. Dziękujemy i gratulujemy!

czytaj więcej