Aktualności

Na podstawie procedury konkursowej, stanowisko Prezesa Zarządu Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" S.A. objął Andrzej Łysakowski.

czytaj więcej

Rada Nadzorcza Spółki Z. Ch. „NITRO CHEM” S.A. z siedzibą w Bydgoszczy ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego do Zarządu Spółki Z.Ch „NITRO CHEM” S.A.

czytaj więcej

Trwa zagraniczna ekspansja NITRO-CHEMU. Kolejne kraje zbroją się w Bydgoszczy

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” debiutują na nowych zagranicznych rynkach. Tym samym bydgoski producent umacnia się na pozycji eksportowego lidera polskiej zbrojeniówki.

czytaj więcej

Na ręce Pana Prezesa Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły kolejne podziękowania za wsparcie w trudnej walce z koronawirusem.

czytaj więcej

Na ręce Prezesa Zakładów Chemicznych "NITRO-CHEM" Krzysztofa Kozłowskiego wpłynęły podziękowania od Przychodni "Nad Wisłą" z Bydgoszczy.

czytaj więcej

NITRO-CHEM dzieli się zapasami środków ochronnych ze szpitalem zakaźnym

W związku z epidemią koronowairusa, NITRO-CHEM przekazał po raz kolejny wsparcie materialne dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego.

czytaj więcej

NITRO-CHEM liderem polskiej zbrojeniówki

NITRO-CHEM umacnia się nie tylko na pozycji lidera polskiej zbrojeniówki, ale także w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

czytaj więcej

Oczyszczane ścieki z NITRO-CHEMU nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli. Bydgoska spółka wdrożyła już wszystkie wnioski pokontrolne.

czytaj więcej

JASTRZĘBIE ZBROJĄ SIĘ W BYDGOSZCZY

Kolejna partia bomb MK-82 polskiej produkcji trafiła do Sił Zbrojnych RP. Z nowoczesnego uzbrojenia korzystać będą samoloty F16 Jastrząb.

czytaj więcej

NITRO-CHEM PODSUMOWUJE ROK I ZAPOWIADA ZAGRANICZNĄ EKSPANSJĘ W 2020

Nowe produkty, sukcesy eksportowe i badawcze - rok 2019 zapisze się w historii NITRO-CHEMU jako ważny i przełomowy dla rozwoju firmy.
W planach na 2020. m.in. wejście na nowe rynki.

czytaj więcej