Aktualności
SuperSoil - nowy produkt dla rynku cywilnego


Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku cywilnego, rozszerzamy naszą ofertę! Poznaj nasz nowy produkt – SuperSoil!

SuperSoil to produkowany przez Zakłady Chemiczne Nitro-Chem S.A. nawóz płynny azotowy doglebowy. Kompozycja siarczanu amonu, azotanu amonu oraz wody przeznaczona jest do przedsiewnego stosowania lub przed zabiegami uprawowymi, w szczególności do gleb ubogich w siarkę. Jako nawóz wiosenny może być stosowany m.in. pod rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, ziemniaki.

Największe niedobory makro- i mikroelementów w glebie występują wczesną wiosną, po ich zimowym wymyciu z gleby. Produkowany przez nasze zakłady wysokiej jakości nawóz  dostarcza w efektywny sposób niezbędnych do dobrego plonowania składników pokarmowych do gleby m.in. azot i siarkę. Minerały zawarte w SuperSoil szybko przenikają do podłoża, dzięki temu powodują dobre ukorzenienie roślin, zwiększają dynamikę ich wzrostu oraz poprawiają odporność.

Przed zastosowaniem mieszaninę należy dodatkowo rozcieńczyć wodą. SuperSoil przeznaczony jest do stosowania w uprawach polowych za pomocą profesjonalnych opryskiwaczy.

Więcej informacji na temat nawozu SuperSoil można znaleźć na stronie produktu.